Zoznámme sa

V etiketách sme doma, v komunikácii sa chceme zlepšovať

Hoci je naša firma na internete už pár rokov, rozhodli sme sa pre naše lepšie „webové ja“…respektíve „my“.
Práve tým chceme dosiahnuť lepšiu vzájomnú (medzi nami a Vami) virtuálnu komunikáciu.

V prvom blogovom príspevku Vám ukážeme, čo je na našom webe nové. Dúfame, že stránka bude spĺňať účel tak, ako si predstavujeme a bude pre Vás ako zákazníkov prínosnejšia.

Nový vzhľ...nové všetko - etikety, fólie, papier, reklama.

Okrem celkovej vizuálnej zmeny, sme sa snažili o zrozumiteľnejšie rozdelenie nášho širokého produktového portfólia a uľahčiť Vám orientáciu na webe. Určite Vám pomôže stromová štruktúra.

Spoľahlivý dodávateľ etikiet, napísali

Ďalšou významnou podstránkou sú referencie napísané dlhodobými zákazníkmi firmy MiF. Vďaka nim sa môžete rozhodnúť, či sme pre Vás vhodnou voľbou pre pozíciu dodávateľa etikiet.

MiF? Kto to je?

Po kliku na O nás sa o firme dozviete viac. V krátkosti píšeme o tom, kto sme, na čom nám záleží. Vo videu uvidíte naše výrobné priestory, zachytíte výrobu etikiet a tiež si vypočujete pár viet o portfóliu produktov.

Ako nás, výrobcu etikiet, kontaktovať?

Prichádza na rad „Kontakt“. Práve cez tento preklik sa dostanete ku kontaktným údajom firmy MiF a k formuláru. V prípade, že máte o akýkoľvek produkt z našej „dielne“ záujem, tento formulár vyplňte. Obratom Vás bude kontaktovať niektorý z našich obchodných zástupcov.
Stránka obsahuje aj mapy. Tie Vás zavedú do pobočiek, v ktorých sídlime.

Konečne v spojení

Časť „Novinky“…to je tá, cez ktorú budeme komunikovať najviac.
Tešíme sa, že budeme aktívnejšie pridávať príspevky týkajúce sa nových projektových riešení i spoločných úspechov.
Takmer 25-ročné fungovanie firmy nás veľa naučilo, a preto by sme sa s Vami chceli podeliť aj o cenné rady.

MiF a sociálne siete

Na záver už len pripomenieme naše profily na sieťach LinkedIN a Facebook. Likeom a sledovaním našej stránky sa zakaždým dozviete o novom článku ako prvý.

Vylepšite svoj výrobok s našimi elegantnými etiketami. Naša tlač vytvorí zaujímavý a profesionálny vzhľad, ktorý priláka vašich zákazníkov.

Pracovná doba

© 2023 MiF s.r.o.