MIF

Referencie

Naši zákazníci

Úspešne spolupracujeme s…

Povedali o nás

Naši spokojní zákazníci.
Spoločnosť MiF s.r.o. patrí medzi našich spoľahlivých obchodných partnerov ohľadom dodávok etikiet a iných reklamných predmetov. Ich promptné riešenie dodávok, grafických príprav a riešenie našich požiadaviek je ich silnou stránkou. Ceníme si kvalitu dodávok objednaného tovaru. Vážime si ich flexibilitu, ochotu a priateľský prístup pri našej vzájomnej spolupráci. Pevne veríme, že naše obchodné vzťahy budú naďalej pokračovať.
Agrofarma

Mliekarenská spoločnosť

So spoločnosťou MiF spolupracujeme už 4 roky. Ceníme si ich prístup a promptnosť, keďže často chceme etikety na poslednú chvíľu. Drobnosti sme vždy vedeli spolu vyriešiť, čo je pre nás dôležité. Určite budeme spolupracovať aj naďalej.

Ave Natura

Farmaceutická spoločnosť

Kreatívny proces v Lucke pristupuje k spotrebiteľom s ľudskou tvárou. Je založený na základných parametroch dojčenského produktu ako hravosť, zdravá naivita a ľahkosť bytia, ktorou nás dospelých práve deti obohacujú. Preto je dôležitý detailný prístup od začiatku tvorby až po koncové produkovanie materiálov a obalov produktu. Bez profesionálneho výkonu a spolupráce partnerov, akými je aj spoločnosť MiF, by sme nemohli prinášať veselý a milý produkt, užitočný pre nás všetkých.
Lucka

Spoločnosť

MiF boduje výhodnými cenami, kompetentným zákazníckym servisom a rýchlym vybavením našich objednávok. MiF môžeme bez akýchkoľvek výhrad ďalej odporučiť!
Hauswirth

Spoločnosť

Aby sme mohli čo najlepšie prezentovať naše výrobky na trhu a splniť požiadavky našich zákazníkov, potrebujeme spoľahlivých dodávateľov viac ako kedykoľvek predtým, ktorí sú schopní dodať požadovanú kvalitu s maximálnou flexibilitou. MIF sa v posledných rokoch osvedčil ako spoľahlivý a inovatívny partner, ktorý svojím know-how a službami významne prispieva k tomu, že dosahujeme uvedené ciele.
Wiesbauer

Spoločnosť

Jedným z našich dodávateľov je aj spoločnosť MIF, ktorá nám napomáha viditeľnejšie prezentovať naše výrobky na trhu, čím vieme lepším spôsobom uspokojiť potreby našich zákazníkov. Spolupráca s týmto dodávateľom je na vysokej úrovni a vždy nájdeme spoločnú cestu k rýchlemu a kvalitnému dodaniu našich objednávok. Na základe dlhodobej spolupráce vieme spoločnosť MIF iba odporučiť a tešíme sa na ďalšiu spoľahlivú spoluprácu.
Penam

Spoločnosť