MIF

Print etikety emy zmenili svoj dlhoročný dizajn

Print etikety emy zmenili svoj dlhoročný dizajn

Pri príležitosti 25. výročia firmy sme sa rozhodli pre vizuálnu zmenu obalov print etikiet emy. Odkedy značka emy funguje, prešiel dizajn krabičiek niekoľkými vizuálnymi premenami. Za posledných 11 rokov sme boli pre mnohých zákazníkov v povedomí ako značka print etikiet zabalená v krabici s papagájom. Tentokrát bude hlavným prvkom obalu motýľ, kde základom je tmavomodrá farba. Pri príležitosti výročia sme usporiadali internetovú súťaž. Poďte to osláviť spolu s nami.

print-etikety-emy-papagáj
print-etikety-emy-motýľ

„Jedným z hlavných dôvodov, ktoré viedli k zmene dizajnu print etikiet, bol predovšetkým nápad priniesť zákazníkom niečo nové. Muselo to byť zároveň aj vizuálne iné a graficky modernejšie. Keďže print etikety značky emy sú súčasťou portfólia od nášho vzniku, spolu s výročím sme prišli s novou grafickou zmenou.“

Pri spracovávaní dizajnu na našom grafickom oddelení boli pre nás dôležité predošlé vizuály print krabičiek. Chceli sme aj naďalej zachovať zvieracie prvky, ktoré sa so značkou emy spájajú už od jej vzniku v roku 2001. Vo vynovenej podobe sme vsadili na jednoduchosť, jemnú štruktúru farieb a zvýraznenie obchodnej značky emy. Značka emy má dlhoročnú tradíciu spojenú s kvalitou.

Súťažte o print etikety a smart hodinky!

K 25. výročiu fungovania spoločnosti sme pripravili súťaž o 24 000 hárkov print etikiet a smart hodinky k tomu. Súčasťou nášho portfólia sú už od samotného začiatku. Preto sme sa rozhodli, že až 3 z Vás nimi chceme potešiť.

Súťaž bude prebiehať od 09.06.2021 do 30.09.2021.

Pre zapojenie do súťaže je potrebné vyplniť jednoduchý formulár s kontaktnými údajmi. Následne je nutné potvrdiť e-mail pre dokončenie registrácie do súťaže.

Traja výhercovia majú možnosť vyhrať:
1. výherca – 100 balení print etikiet s rozmermi podľa vlastného výberu + smart hodinky
2. výherca – 80 balení print etikiet s rozmermi podľa vlastného výberu + smart hodinky
3. výherca – 60 balení print etikiet s rozmermi podľa vlastného výberu + smart hodinky
 
1 balenie = 100 hárkov print etikiet (počet etikiet na hárku závisí od konkrétneho rozmeru).
Samozrejmosťou je možnosť výberu rozmerov print etikiet. Vždy však 1 rozmer = minimálne 1 krabica.

Kompletné znenie súťažných podmienok tu.