Print etikety emy zmenili svoj dlhoročný dizajn

Print etikety emy zmenili svoj dlhoročný dizajn

Pri príležitosti 25. výročia firmy sme sa rozhodli pre vizuálnu zmenu obalov print etikiet emy. Odkedy značka emy funguje, prešiel dizajn krabičiek niekoľkými vizuálnymi premenami. Za posledných 11 rokov sme boli pre mnohých zákazníkov v povedomí ako značka print etikiet zabalená v krabici s papagájom. Tentokrát bude hlavným prvkom obalu motýľ, kde základom je tmavomodrá farba. 

„Jedným z hlavných dôvodov, ktoré viedli k zmene dizajnu print etikiet, bol predovšetkým nápad priniesť zákazníkom niečo nové. Muselo to byť zároveň aj vizuálne iné a graficky modernejšie. Keďže print etikety značky emy sú súčasťou portfólia od nášho vzniku, spolu s výročím sme prišli s novou grafickou zmenou.“

Pri spracovávaní dizajnu na našom grafickom oddelení boli pre nás dôležité predošlé vizuály print krabičiek. Chceli sme aj naďalej zachovať zvieracie prvky, ktoré sa so značkou emy spájajú už od jej vzniku v roku 2001. Vo vynovenej podobe sme vsadili na jednoduchosť, jemnú štruktúru farieb a zvýraznenie obchodnej značky emy. Značka emy má dlhoročnú tradíciu spojenú s kvalitou.

Vylepšite svoj výrobok s našimi elegantnými etiketami. Naša tlač vytvorí zaujímavý a profesionálny vzhľad, ktorý priláka vašich zákazníkov.

Pracovná doba

© 2023 MiF s.r.o.