Luxusné etikety na víno

Luxusné etikety na víno ako konkurenčná výhoda

Johann Wolfgang Goethe povedal, že víno poteší srdce človeka. Pokiaľ patríte k milovníkom tohto lahodného moku a ponúkate ho aj svojim zákazníkom, určite s týmto velikánom svetovej literatúry súhlasíte. Avšak viete aj to, že k vínu patria luxusné etikety na víno. 

Čím sa vyznačujú luxusné etikety na fľaše a vínové fľaše v našom prevedení?

Štatistiky nepustia – až 80 percent vína na Slovensku sa predá v supermarketoch. To znamená, že zákazník sa rozhoduje najmä podľa dizajnu fľaše, získaných ocenení, ceny a, samozrejme, etikety. Etikety na víno obsahujú dôležité informácie o víne a predstavujú spôsob, ako presvedčiť zákazníka o kúpe.

Ani tá najdokonalejšia voľne dostupná šablóna etikety na víno či vzor etikety na víno nenahradia prácu profesionálnych grafikov, kvalitu tlače najnovšími technológiami a luxusné prvky, ktoré vám ponúkame. “Všetky etikety na víno zhotovujeme na mieru. Najčastejšie je postup taký, že vinár má nejaký nápad, ktorý prezentuje buď tlačiarni, alebo grafickému štúdiu. Tam sa urobí grafika etikety a následne sa s tlačiarňou rieši materiál, rozmer etikety na víno, jej zušľachtenie, ako napríklad zlatenie, embos, debos a podobne,” vysvetľuje Timotej Filípek.

Zároveň dodáva, že spoločnosť MiF dodáva etikety na vínové fľaše vinárom aj v menších množstvách. “Asi ako jediný na Slovensku vieme ponúknuť luxusné materiály a 3D sieťotlač aj v malých nákladoch, ako je napríklad 50 kusov etikiet bez vstupných poplatkov za nástroje na výrobu čo je inak štandard pri veľkých nákladoch, ako výseková forma, tlačové formy či raznice,” hovorí obchodný riaditeľ firmy MiF. 

Luxusné etikety na víno z našej produkcie sa vyznačujú nasledovnými prvkami:

 • Kvalitná potlač UV flexo technológiou, alebo digitálnou potlačou ponúkajú možnosť využiť nielen štandardné, ale aj metalické, pastelové a špeciálne miešané farby.
 • Plochá razba sa využíva na zušľachtenie etikety metalickou fóliou v rôznych odtieňoch, pričom výsledkom je kovový efekt vybraného motívu.
 • Embos a debos technológie, teda pozdvihnutie/zatlačenie materiálu nad/pod úroveň zvyšku etikety bez razby dodávajú etiketám na víno jedinečnosť.
 • Originálny tvar a výrez umožňuje vytvoriť etikety na fľaše na mieru a uľahčí aplikáciu.
 • Reliéfna razba zabezpečuje kovový a zároveň 3D efekt niektorého z prvkov na fľaši.
 • Ochranný lesklý, matný alebo trblietavý lak na etikete predlžuje životnosť, chráni ju pred vodou i mastnotou a zároveň zvyšuje jej atraktivitu.
 • Potlač s využitím zlatých a strieborných farieb a použitie textúrovaného papiera sú zárukou luxusu a elegancie.

Máte záujem o etikety na vínové fľaše? Napíšte nám!

Vyžiadajte si cenovú ponuku zdarma

  Ponúkame vám etikety na víno so soft touch efektom i RFID čipom

  Luxusné etikety na víno môžu byť súčasťou vašich produktov a pomôžu vám obstáť v konkurencii domácich i zahraničných vín. Vínové etikety urobíme ešte atraktívnejšími. Ako? “Luxusný materiál je hrubší a častokrát má nejakú štruktúru a je v rôznych farbách. Ponúkame aj samolepiaci materiál, ktorý je akoby látka, teda má soft touch efekt na dotyk. Samozrejmosťou sú špeciálne technológie, napríklad do etikiet na víno vieme vložiť RFID čip, kde naprogramujeme odkaz na youtube, preklik na webstránku s písaným blogom o víne, prepojíme ho na eshop, aby si zákazník kúpil opäť to isté víno,” prezrádza Timotej Filípek.

  Túžite po tom, aby malo víno z vašej produkcie luxusné etikety, ktoré ho urobia jedinečným v ponuke vín na slovenskom i zahraničnom trhu? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať. Radi vám navrhneme a vyrobíme  etikety na vínové fľaše aj v nižších nákladoch.

  Vylepšite svoj výrobok s našimi elegantnými etiketami. Naša tlač vytvorí zaujímavý a profesionálny vzhľad, ktorý priláka vašich zákazníkov.

  Pracovná doba

  © 2023 MiF s.r.o.