Kartónové krabice a ich výhody

Kartónové krabice: aké sú ich výhody?

Kartónové krabice sú univerzálne, pevné a odolné. Ak premýšľate nad tým, prečo baliť tovar práve do krabíc, prečítajte si, aké prinášajú benefity.

Ak začínate podnikať, alebo sa chystáte uviesť na trh nový produktový rad, určite riešite aj to, do čoho zabaliť tovary pri transporte, skladovaní či manipulácii. Jedným z praktických, spoľahlivých i cenovo výhodných riešení sú kartónové krabice.

Vyrábajú sa z vlnitej lepenky s rôznym počtom vrstiev. Čím viac vrstiev lepenky majú, tým sú kartónové krabice pevnejšie. Najčastejšie sa používajú obaly z 3-vrstvovej a 5-vrstvovej vlnitej lepenky.

Klopové krabice, Kartónové krabice

Kartónové krabice a ich výhody ako obalový materiál

Kartónové krabice s vekom a najmä klopové krabice v rôznych rozmeroch majú výhody, ktorým dokáže konkurovať len máloktorý obalový materiál. Ak stále váhate nad tým, či sú tým pravým pre vaše podnikanie, prinášame vám súhrn najdôležitejších benefitov. Ktoré sú to?

Sú pevné a odolné

Kartónové krabice do veľkoobchodu i maloobchodu disponujú pevnosťou a odolnosťou. Tá sa odvíja od vrstiev použitej vlnitej lepenky. Najpevnejšie krabice sa skladajú až zo 7-vrstvovej vlnitej lepenky. Vďaka nej je tovar dostatočne chránený pred poškodením pri manipulácii i preprave.

Vylepšite svoj výrobok s našimi elegantnými etiketami. Naša tlač vytvorí zaujímavý a profesionálny vzhľad, ktorý priláka vašich zákazníkov.

O produktoch

Pracovná doba

© 2023 MiF s.r.o.