MIF

Etiketa, ktorá zaujme a presvedčí

Naše produkty

Trápi Vás, kde objednať etikety pre Váš produkt?
Pomôžeme Vám s návrhom dizajnu i jeho realizáciou.
Vlastné grafické štúdio, vlastné tlačiarenské stroje. 

Tak vznikne Vaša etiketa.

Ponúkame široký sortiment etikiet, čistých alebo potlačených, vyrobených pod vlastnou značkou.
Ponuka rôznych druhov fólií s možnosťou potlače patrí medzi naše silné stránky.
Potrebujete papier? Baliaci alebo nami vyrábaný perforovaný papier je pre Vás vhodným výberom.
Navrhneme, vytlačíme. To znie ako skvelé, rýchle riešenie.

Viete rozmer aj počet etikiet?

Navrhnite si etiketu a my Vám zašleme cenovú ponuku.

Samolepiace etikety A4

Potrebujete označiť štítkom produkty, krabice či obálky a máte k dispozícii vlastnú tlačiareň? Využite samolepiace etikety do tlačiarne značky Emy s výhodami, o ktorých by ste mali jednoznačne vedieť.

Cenovkové etikety

Cenovkové etikety sú samolepiace štítky, ktoré sa používajú ako náplň do etiketovacích klieští. Najčastejšie slúžia na označenie tovaru údajom o cene, poprípade informáciou o cene a predajnom kóde. Predstavujú jeden z najjednoduchších spôsobov označovania tovaru v predajniach.

Výplňový papier

Výplňový papier hnedej farby slúži ako efektívna, cenovo výhodná a ekologická papierová výplň do krabíc, ktorá chráni produkty pri manipulácii, preprave či skladovaní.

Je zhotovený z certifikovaných materiálov a disponuje certifikátmi zaručujúcimi vysokú kvalitu v oblasti ekológie, zdravia a bezpečnosti. Výplňový papier sa produkuje zo zberového papiera, a teda je 100-percentne recyklovaný.

Zoznámte sa s našou firmou

Prečo si vybrať  práve nás?

Fakty, ktoré Vás presvedčia o kvalitnej spolupráci

0 +
rokov na trhu
0 +
spokojných zákazníkov
0 +
vyrobených etikiet

Naše certifikáty

Odporúčania

Referencie

Spoločnosť MiF s.r.o. patrí medzi našich spoľahlivých obchodných partnerov ohľadom dodávok etikiet a iných reklamných predmetov. Ich promptné riešenie dodávok, grafických príprav a riešenie našich požiadaviek je ich silnou stránkou. Ceníme si kvalitu dodávok objednaného tovaru. Vážime si ich flexibilitu, ochotu a priateľský prístup pri našej vzájomnej spolupráci. Pevne veríme, že naše obchodné vzťahy budú naďalej pokračovať.

So spoločnosťou MiF spolupracujeme už 4 roky. Ceníme si ich prístup a promptnosť, keďže často chceme etikety na poslednú chvíľu. Drobnosti sme vždy vedeli spolu vyriešiť, čo je pre nás dôležité. Určite budeme spolupracovať aj naďalej.

Kreatívny proces v Lucke pristupuje k spotrebiteľom s ľudskou tvárou. Je založený na základných parametroch dojčenského produktu ako hravosť, zdravá naivita a ľahkosť bytia, ktorou nás dospelých práve deti obohacujú. Preto je dôležitý detailný prístup od začiatku tvorby až po koncové produkovanie materiálov a obalov produktu. Bez profesionálneho výkonu a spolupráce partnerov, akými je aj spoločnosť MiF, by sme nemohli prinášať veselý a milý produkt, užitočný pre nás všetkých.

MiF boduje výhodnými cenami, kompetentným zákazníckym servisom a rýchlym vybavením našich objednávok. MiF môžeme bez akýchkoľvek výhrad ďalej odporučiť!

Jedným z našich dodávateľov je aj spoločnosť MIF, ktorá nám napomáha viditeľnejšie prezentovať naše výrobky na trhu, čím vieme lepším spôsobom uspokojiť potreby našich zákazníkov. Spolupráca s týmto dodávateľom je na vysokej úrovni a vždy nájdeme spoločnú cestu k rýchlemu a kvalitnému dodaniu našich objednávok. Na základe dlhodobej spolupráce vieme spoločnosť MIF iba odporučiť a tešíme sa na ďalšiu spoľahlivú spoluprácu.

Aby sme mohli čo najlepšie prezentovať naše výrobky na trhu a splniť požiadavky našich zákazníkov, potrebujeme spoľahlivých dodávateľov viac ako kedykoľvek predtým, ktorí sú schopní dodať požadovanú kvalitu s maximálnou flexibilitou. MIF sa v posledných rokoch osvedčil ako spoľahlivý a inovatívny partner, ktorý svojím know-how a službami významne prispieva k tomu, že dosahujeme uvedené ciele.

Novinky