"Oživte vašu vínnu identitu s našimi luxusnými etiketami"

Technológie

Kvalita potlače​

Potlač UV flexo technológiou a Digitálna potlač pre menšie objemy. Farby:
  • štandardné farby
  • metalické
  • pastelové
  • špeciálne miešané

Plochá razba

Pre zušľachtenie etikety vieme aplikovať metalické fólie rôznych farieb. Je to veľmi obľúbený doplnok ktorým dosiahneme kovový efekt vybraného motívu.

Emboss a Deboss

Jedná sa o vyvýšenie vybraného motívu bez razby (kovového efektu) nad úroveň plochy, zvyšnej časti etikety. Jeho opakom je tzv. „Deboss“, čo je zatlačenie materiálu pod úroveň plochy zvyšnej časti etikety.

Tlač farieb technológiou sieťotlače

Tlač laku technológiou sieťotlače dodáva samolepiacim etiketám 3D efekt, ktorým sa dá vytvoriť krásny prvok na etikete. Je to podobné zušľachteniu Emboss. Týmto prvkom zvýrazňujeme na grafike to, čo chceme dať do popredia a vieme vytvoriť ochranné prvky proti napodobeninám. Táto technológia sa používa aj pri tvorbe Braillovho písma pre nevidiacich. Tento lak sa dá samozrejme aj zafarbiť, to znamená že samotný vysoký nános farby bude vystúpený, čo dodáva vzhľadu vyššiu úroveň.

Tvar a výrez

Ponúkame výrobu výsekového nástroja voliteľného tvaru. Ten môže byť upravený po konzultácii s našim technológom pre bezproblémovú aplikáciu etikiet na váš tovar alebo výrobok.

Reliéfna razba

Ide o luxusný doplnok etikety, kde vybraný motív má nielenže kovový efekt, ale je aj vyvýšený nad úroveň etikety a dosiahne sa tak 3D efekt.

Lak a životnosť

Ochrannou vrstvou laku vieme pomôcť predĺžiť životnosť etikety. Zvýšiť jej odolnosť voči oderu, vode, mastnote, zároveň vieme ponúknuť aj špeciálne laky, ktoré zvyšujú atraktívnosť produktu ako napríklad lesklý lak, matný lak, trblietavý lak.

Laminovanie

Spájaním dvoch materiálov vzniká laminovaný materiál, ktorý ochráni potlač a samolepiaci materiál pred oderom, poškodeniu a rôznym tekutinám. Na to sa používa základná škála laminovaných fólii. Tak isto ale existujú laminované fólie, ktoré majú štruktúru a vedia zušlachtiť základný materiál, či na výzor alebo na dotyk. Tým sa vyznačuje napríklad matné soft touch lamino alebo lesklé lamino. Výhoda je, že obal dostane iný, neštandardný vzhľad, čo je pútavé pre potenciálnych zákazníkov.

Sieťotlač

Tlač farieb, prípadne bezfarebného laku technológiou sieťotlače, ich nanášaním cez sieťku, dodáva samolepiacim etiketám 3D efekt, ktorým sa dá vytvoriť krásny prvok na etikete. Efekt je tým väčší, čím je sieťka vyššia.

Tlač luxusnej etikety

Tlač s použitím zlatých alebo strieborných razobných fólií

Tento druh tlače sa používa na potlač etikety zlatou alebo striebornou razbou, ktorá dodáva etikete luxusný vzhľad a pocit elegancie.

Tlač na textúrovanom papieri

Štruktúrovaný papier vytvára luxusný a elegantný vzhľad etikety na víne.

Grafické spracovanie

Grafické spracovanie v našej réžii.

"Víno je zrkadlo duše, a jeho etiketa je čarovným vstupom do jeho pôvabného sveta."

Budúcnosť nadosah

lepenie-rfid-etikety-nahlad

Etiketa s RFID čipom

Oživenie etikety v 21. storočí umožňuje práve RFID čip, ktorý etiketa ukrýva alebo je označený logom na etikete. Priložením smartfónu sa načíta obsah čipu.

Fotka 2023-06-01 14.13.55

Neviditeľná funkčnosť

Funkčnosť čipu je skrytá pod etiketou.

IMG_7556

Rôzne modely RFID

RFID čipy ponúkame v rôznych rozmeroch a typoch pre akýkoľvek tvar etikety a jej využitie.

"Víno je umelecké dielo vo fľaši - pomôžem vám nájsť ten správny obraz na vašu chuť."

Juraj Stránsky

Juraj Stránsky

Obchodný zástupca
Slovensko - Špecializácia vínne etikety
e-mail: juraj.stransky@mif.sk
mobil: +421 911 383 107