Etikety na hárku A4

ČO JE ZNAČKA EMY?

EMY je registrovaná obchodná značka, ktorá bola pôvodne určená pre print etikety formátu A4. Pod touto značkou sa etikety vyrábajú od roku 2001. Postupne k základným etiketám formátu A4 pribudli ďalšie produkty, ktoré si rýchlo našli svojich užívateľov. Sú to etikety formátu A6 na ručný popis.

PRINT ETIKETY - SAMOLEPIACE ETIKETY NA HÁRKOCH A4

Etikety vyrobené násekom hornej vrstvy s ochranným okrajom, so silným lepivým akrylátovo – disperzným lepidlom. Vysoko kvalitný materiál umožňuje optimálnu priľnavosť tonera, vysokú schopnosť rozlíšenia a čistý obraz pri použití moderných kopírovacích zariadeniach, laserových tlačiarňach prípadne ofsetových strojoch. Ochranné okraje po obvode archu zabraňujú zaneseniu lepidla do tlačového zariadenia. Na uvedené rozmery print etikiet ponúkame možnosť viacfarebnej potlače podľa požiadaviek zákazníka.

Použitie: logistické a distribučné etikety, označovanie výrobkov, adresné štítky, kancelárska evidencia, označovanie médií… V ponuke sú biele, farebné a radiantné etikety. Štandardné balenie 100, 500 a 1000 A4.

vyroba samolepiek